36% попуст на мини безжична машина за шиење The Handheld Sewing Machine + бесплатна достава во вредност од 1100 ден. по цена од 699 ден.

36% попуст на мини безжична машина за шиење The Handheld Sewing Machine + бесплатна достава во вредност од 1100 ден. по цена од 699 ден.

Вредност

1,100 ден.

Попуст

36%

Заштеда

401 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Бесплатна достава
  • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  • 070 505 099

  • Работно Време:

    Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Мини безжична машина за шиење The Handheld Sewing Machine + бесплатна достава


Услови

  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
  • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
  • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
  • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
  • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Пренослива и безжична мини машина за шиење со која може да се шијат материјали како тексас, свила и завеси.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ