Bluetooth звучници за трчање

2000 ден.

1599 ден.

Шифра:

100000000154
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Mini music box се bluetooth стерео звучници со извонреден стерео звук со максимална гласност од 88dB задржувајки го квалитетот на звукот. Музичката кутија може да се носи на врат додека возите велосипед или трчате, дополнително може да се користи и како држач за смарфон додека ја слушате вашата музика преку омилениот on-line видео сервис или медиа player. Со музичката кутија може да уживате и во вашите омилени филмови каде и да посакате!

Дополнителни карактеристики за производот:

 • Вградена Li-ion батерија со капацитет од 550mAh
 • Вклучен USB кабел за полнење
 • Моќност на звучник: 2 х 3W (RMS)
 • Фреквенција: 50Hz - 20KHz
 • Гласност: 88dB
 • AUX влез 3.5mm 
 • Микрофон
 • Говорни известувања
 • Димензии: 4cm висина, 12cm ширина, 17cm должина

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.