10% попуст на мини ранец во боја по избор од Карес

599 ден.

539 ден.

Купени:

3
 • ул. Даме Груев бр. 7

  Одведи ме таму

  02 3232 515

  Info@kares.mk

Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Практичен ранец за секојдневно пазарење. Избегнете ги пластичните кеси, а воедно вашите раце секогаш ќе бидат слободни. Покрај класичните прерамки има и рачка на самиот врв, да се носи како торба. Има одлична големина прикладна за секојдневно носење.

Димензии: 10.0 x 28.0 x 36.0 см

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 27.02.2019 до 27.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да се подигне во продажното место на Карес во Центар

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "KARES". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "KARES" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.