30% попуст на мини сецкалица VIVAX MC-2501 + 1 година гаранција во вредност од 1500 ден. по цена од 1049 ден.

РАСПРОДАДЕНО

30% попуст на мини сецкалица VIVAX MC-2501 + 1 година гаранција во вредност од 1500 ден. по цена од 1049 ден.

Цена

1,049 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,500 ден.

Попуст

30%

Заштеда

451 ден.

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Мини сецкалица VIVAX MC-2501 + 1 година гаранција + бесплатна достава


Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност : 250 W
 • Капацитет : 0,8 l
 • Оштрица од нерѓосувачки челик
 • Боја: бело/зелена
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ