46 ја следат оваа компанија


- 13%

Мини шпорет KP 5005B KAPPA + 1 година гаранција

4800 ден.

4189 ден.

Шифра:

300000001515
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Боја: црна
 • Капацитет 40 литри
 • Димензија на рерна: ширина 39 cm висина 22 cm длабочина 36 cm
 • Термостат за температура од 0 – 320°С
 • Вклучена тепсија за печење
 • Моќност на рерната 1500 W
 • Врата со дупло стакло
 • Мала грејна плоча, моќ 1000 W
 • Голема грејна плоча, моќ 1500 W

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.