MINIBAR
Доставата се врши од 09:00ч. до 22:00ч.
Доставата се врши во рок од 1 час за Скопје
Доставата се врши за 3-5 дена во Македонија
Минимална нарачка за достава е 500 ден
Бесплатна достава за нарачки во Скопје над 1500 ден.
Клик за мени
Пенливо вино
#ХранаДоДома

Опции на понудата:

МОЕТ&ШАНДОН ШАМПАЊ БРУТ ИМПЕРИЈАЛ 0.75Л.
2,999 ден.

Опис

Пенливо вино