Прекрасен подарок за вашето дете! 30% попуст на Minions Avengers со звучни и светлосни ефекти во вредност од 500 ден. по цена од 350 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Прекрасен подарок за вашето дете! 30% попуст на Minions Avengers со звучни и светлосни ефекти во вредност од 500 ден. по цена од 350 ден.

Цена

350 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

500 ден..

Попуст

30%

Заштеда

150 ден..

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 3

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Minions Avengers со звучни и светлосни ефекти и модел по избор + бесплатна достава

 • Capitain America
 • Hulk
 • Ninja Turtles
 • Thor
 • Batman
 • Iron Men

Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на прозводот:

 • Димензии на производот: 15см x 9см x 9см

 • Димензии на пакувањето: 23см x 16см x 11см

 • Не е наменетo за деца под 3 години

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ