41 ја следат оваа компанија


Minions Avengers со звучни и светлосни ефекти

350 ден.

170 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

200000000368
Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на прозводот:

 • Димензии на производот: 15см x 9см x 9см

 • Димензии на пакувањето: 23см x 16см x 11см

 • Не е наменетo за деца под 3 години

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.