Детска играчка Minnie со комбе за слатки

2100 ден.

1869 ден.

Шифра:

200000000686
  • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

    Одведи ме таму

    070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Детска играчка Minnie со комбе за слатки. Minnie има се што е потребно за да ги направи најдобрите слатки и сладолед.  Кога ќе ја ставите Minnie на предното седло, ќе се уклучат светла!  Бочниот дел од комбето се отвара и се превтора во место за дружење со слатки.

  • Димензии на пакувањето: 23 х 16 х 14cm

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.