- 50%

50% попуст на Висококапацитетна јапонска надворешна батерија MINISO со вистинска моќност од 20000mAh од Нитро Компјутери

2400 ден.

1190 ден.

Преостанато време

 • Иван Козаров 24 лок.21 (Стара Рампа - Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  02 55 11 374, 02 25 53 472, 071 243 833

  nitro@nitro.mk

Опис

Висококапацитетна јапонска надворешна батерија MINISO со вистинска моќност од 20000mAh

 • Боja: Металик сива
 • Капацитет: 20000mAh/74Wh
 • Приклучок: Micro USB 2.0 Type B 5V 2A
 • Аутпут: 2x USB 2.0 Type A&

Moќна високо капацитетна јапонска надворешна батерија со реални 20000mAh моќност, MINISO, јапонски бренд, компактни димензии и лесна за пренос. Модуларниот и безбеден дизајн на батеријата ја овозможува вистинската декларирана моќност и издржливост поголема од други батерии декларирани со многу повисока моќност.
Металното компактно куќиште ја прави отпорна на удари и погодна за пренос, истовремено оставајќи впечаток на префинетост со модерниот минималистички дизајн. Неверојатно ниска цена за заштеда на Вашиот буџет при набавка на овој престижен производ.
Дава излез на струја со јачина од 2.1А што овозможува брзо полнење на Вашите мобилни уреди: мобилен телефон, таблет, MP3/4 плејер, звучници и слично.

Има LED индикатори коишто покажуваат колку е полна батеријата и USB 2.0 Type A - Micro USB 2.0 Type B  кабелче вклучено во пакувањето.

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 04.03.2020 до 30.04.2020

Детали за испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Нитро". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
 • Пред подигнувањето на производите од Нитро Компјутери пожелно е претходно јавување на 071/243-833 поради евентуална мобилност на вработените надвор од продажното место
 • Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.
 • Види ги сите промоции и производи од "Нитро" овде

Испорака

#ОстаниДома

 • Нитро Компјутери може да Ви ги достави купените производи преку професионална доставна служба по цена од 100 ден, во сите градови.
 • Оваа компанија нуди достава со доплата за сите нивни производи
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.