img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

16 ја следат оваа компанија


Опис

Со формулата со висококонцентриран филтрат од слуз од полжав, овој крем ќе овозможи целосна грижа преку првиот чекор од вашата рутина за нега на кожата. Ја хидрира и штити кожата, помага да се изгубат фините линии, ги намалува лузните од акни.

Употреба: Во првиот чекор од негата, нанесете преку целото лице и нежно масирајте.

Состав: вода, филтрат од слуз од полжав, цетеарил оливат, сорбитан оливат, цетеарил алкохол, бутилен гликол, глицерил стеарат, диметикон, хидрогенирано растително масло, палмитинска киселина, етилхексилглицерин, стеаринска киселина, полиакрилат-13, карбомер, полиизобутен, натриум полиакрилат, аденозин, трополон, полисорбат 20, сорбитан изостеарат, динатриум EDTA, сок од Betula alba, глицерин, ekstrakt od Portulaca oleracea, алкохол, 1,2-хександиол, екстракт од корен од Gentiana lutea, екстракт од Achillea millefolium, екстракт од Artemisia absinthium, екстракт од цвет од Arnica montana, екстракт од Centella asiatica, натриум хијалуронат, палмитоил трипептид-5, бета-глукан, екстракт од плод од Vaccinium macrocarpon (брусница), екстракт од плод од Rubus idaeus (малина), екстракт од плод од Prunus serotina, екстракт од плод од Cornus оfficinalis, екстракт од плод од Punica granatum, калиум сорбат, бакар трипептид-1, феноксиетанол.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на [email protected] или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.