img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

16 ја следат оваа компанија


- 20%

Mizon Skin Recovery Night Repair Seruming Ampoule

1350 ден.

1080 ден.

Опис

Оваа високо збогатена ампула моќно ја ревитализира кожата додека спиете. Додека додава хидратација и сјај, помага во зацврснување на уморната кожа. Специјално формулирана за да делува анти-ејџинг и да ја регенерира оштетената кожа.

Употреба: По чистењето и нанесувањето тонер, нежно нанесете неколку капки на лицето и тапкајте за да се апсорбира.

Состав: вода, бутилен гликол, глицерин, ниацинамид, бис-PEG-18, метил етер диметил силан, фенил триметикон, PEG-40, хидрогенирано рицинусово масло, карбомер, трометамин, 1,2-хександиол, етилхексилглицерин, ксантан гума, аденозин, токоферил ацетат, декстрин, динатриум EDTA, вода од Lavandula angustifolia (лаванда), натриум хијалуронат, екстракт од Theobroma cacao (какао), сок од Betula alba, нато гума, алкохол, бета-глукан, екстракт од семе од Vitis vinifera (грозје), лецитин, каприлен/капрински триглицерид, екстракт од лист од Aloe barbadensis, BHT, диизопропил адипат, убикинон, филтрат од фермент од Leuconostoc/корен од ротквчка, палмитоил трипептид-5, екстракт од плод од Vaccinium macrocarpon (брусница), екстракт од плод од Rulbus idaeus (малина), Екстракт од плод од Prunus serotina, екстракт од плод од Cornus officinalis, екстракт од плод од Punica granatum, екстракт од лист од Rosmarinus officinalis (рузмарин), екстракт од Origanum vulgare, екстракт од цвет од Lavandula angustifolia (лаванда), екстракт од цвет/лист/стебло од Thymus vulgaris (мајчина душица), бакар трипептид-1, жолта 5 (CI 19140),феноксиетанол.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@olpeo.mk или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.