img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

16 ја следат оваа компанија


Опис

Овој крем содржи 80% слуз од полжав за да овозможи осветлувачки ефект и нега против брчки ма чувствителната кожа околу очите.

[УПОТРЕБА] Со тапкање нанесете мала количина околу очите и тапкајте нежно за да се апсорбира.

[СОСТАВ] вода, филтрат од слуз од полжав, глицерин, бутилен гликол, ниацинамид, масло од семе од Limnanthes alba, цетеарил оливат, глицерил стеарат, сорбитан оливат, сквалан, октилдодецил миристат, цетеарил алкохол, 1,2-хександиол, диметикон, PEG-100 стеарат, синтетички пчелин восок, полиакрилат-13, палмитинска киселина, полиизобутен, стеаринска киселина, етилхексилглицерин, аденозин, полисорбат 20, сорбитан изостеарат, динатриум EDTA, сок од Betula alba, екстракт од Portulaca oleracea, екстракт од семе од Prunus amygdalus dulcis (благ бадем), натриум хијалуронат, палмитоил трипептид-5, бакар трипептид-1, феноксиетанол.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на [email protected] или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.