img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

16 ја следат оваа компанија


Mizon Snail Repair Intensive BB Cream SPF 50+ PA+++ #21

1090 ден.

1090 ден.

Опис

Високо покривен балзам со слуз од полжав кој ги покрива црвенлото и акните и дава свеж и сјаен изглед на кожата.

Употреба: Нанесете умерено количество од прозводот на целото лице како последен чекор од вашата рутина за нега.

Состав: филтрат од слуз од полжав, титаниум диоксид, циклопентасилоксан, етилхексил метоксицинамат, глицерин, диизостеарил малат, фенил триметикон, цинк оксид, циклохексасилоксан, метил метакрилат кросполимер, PEG-10 диметикон, ниацинамид, циклометикон, натриум хлорид, триметилсилоксифенил диметикон, цетил PEG/PPG-10/1 диметикон, дистеардимониум хекторит, сорбитан сесквиолеат, полиетилен, триетоксикаприлилсилан, диметикон кросполимер, алуминиум хидроксид, етилхексилглицерин, аденозин, динатриум EDTA, железо оксид (CI 77492), железо оксид (CI 77491), железо оксид (CI 77499), феноксиетанол.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@olpeo.mk или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.