img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

16 ја следат оваа компанија


- 20%

Mizon Snail Repair Intensive Toner 100ml

1160 ден.

928 ден.

Опис

Поттикнувачки тонер со концентриран филтрат од слуз од полжав кој ја враќа рамнотежата и виталноста на кожатa.

Употреба: Нанесете нежно со дланките соодветна количина на лицето по миењето. Нанесете рамномерно на целото лице за да се апсорбира.

Состав: вода, пропандиол, метил глуцет-20, глицерин, глицерет-26, филтрат од слуз од полжав, C12-14 парет-12, 1,2-хександиол, трехалоза, карбомер, трометамин, пантенол, етилхексилглицерин, аденозин, бутилен гликол, поликватерниум-51, целулозна гума, екстракт од Centella asiatica, екстракт од Houttuynia Cordata, екстракт од семе од Salvia hispanica, екстракт од лист од Origanum vulgare, екстракт од лист од Chamaecyparis obtusa, екстракт од гранче од Salix alba (врба), екстракт од фермент од Lactobacillus/соја, екстракт од Portulaca oleracea, екстракт од гранче од Cinnamomum cassia, екстракт од корен од Scutellaria baicalensis, феноксиетанол.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на [email protected] или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.