Специјална комбинација на фантастични вкусови! 47% попуст на јадење по избор: пица капричиоза, фалафел, касадиља или пастрмајлија во MKC Club Restaurant во вредност од 260 ден. по цена од 139 ден.

Цена

139 ден.

Вредност

260 ден.

Попуст

47%

Заштеда

121 ден.

Купени: 174

 • Кеј Димитар Влахов 15

  Одведи ме таму

  02 6090-606

  vlatko@clubmkc.com

Добивате

Јадење по избор: пица капричиоза, фалафел, касадиља или пастрмајлија 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.08.2019 до 20.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна резервација
 • Купонот може да го искористите секој ден до 23:00 часот
 • Купонот важи само за во ресторанот, не важи за носење!

Опис

Автентичниот и современ клуб ресторан МКЦ е отворен во 2010 година и е одлично место за уживање, релаксација и дружење со одлична храна и услуга проследена со опуштен музика (Bossanova, Smooth Jazz, World Music).

Уживајте во пријатна атмосфера и вкусни јадења! 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.