#СкопјеГурман! Специјална комбинација на фантастични вкусови! 47% попуст на јадење по избор: пица капричиоза, фалафел, касадиља или пастрмајлија во MKC Club Restaurant во вредност од 260 ден. по цена од 139 ден.

Цена од

139 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

260 ден.

Попуст

47%

Заштеда

121 ден.

Купени: 121

 • Кеј Димитар Влахов 15

  Одведи ме таму

  02 6090-606

  vlatko@clubmkc.com

Добивате

Опции на понудата:

Јадење по избор: пица капричиоза, фалафел, касадиља или пастрмајлија 260 ден. 139 ден.
Скопско или Smooth 0.5l (1+1 гратис) 110 ден.

*Доколку купите купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско гратис!

*Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!

 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.06.2019 до 20.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна резервација
 • Купонот може да го искористите секој ден до 23:00 часот
 • Купонот важи само за во ресторанот, не важи за носење!

Опис

Автентичниот и современ клуб ресторан МКЦ е отворен во 2010 година и е одлично место за уживање, релаксација и дружење со одлична храна и услуга проследена со опуштен музика (Bossanova, Smooth Jazz, World Music).

Уживајте во пријатна атмосфера и вкусни јадења! 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.