44% попуст на ручек или вечера за двајца (предјадење, главно јадење и десерт) по избор - ресторан MKC Club Restaurant во вредност од 1240 ден. по цена од 690 ден.

Цена

690 ден.

Вредност

1240 ден.

Попуст

44.35%

Заштеда

550 ден.

Купени: 32

 • Кеј Димитар Влахов 15

  Одведи ме таму

  02 6090-606

  vlatko@clubmkc.com

Добивате

Ручек или вечера за двајца по избор:

Предјадење (две салати по избор):

 • Шеф салата
 • Авокадо
 • Цезар
 • Македонска

Главно јадење (две порции по избор):

 • Каубојски ребра 300 - 350 грама
 • Пастрмајлија (пилешка или свинска)

Десерт (две порции по избор):

 • Топло ладно
 • Тирамису

+ 20% попуст на сите вина 0,75 l

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.08.2019 до 20.10.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна резервација
 • Купонот важи само за во ресторанот, не важи за носење!

Опис

Автентичниот и современ клуб ресторан МКЦ е отворен во 2010 година и е одлично место за уживање, релаксација и дружење со одлична храна и услуга проследена со опуштен музика (Bossanova, Smooth Jazz, World Music).

Со оваа совршена комбинација имајте опуштен ручек со пријателите или семејството! Пробајте ги вкусните специјалитети на врвните готвачи!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.