44% попуст на ручек или вечера за двајца (предјадење, главно јадење и десерт) по избор - ресторан MKC Club Restaurant во вредност од 1240 ден. по цена од 690 ден.

РАСПРОДАДЕНО

44% попуст на ручек или вечера за двајца (предјадење, главно јадење и десерт) по избор - ресторан MKC Club Restaurant во вредност од 1240 ден. по цена од 690 ден.

Цена

690 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,240 ден.

Попуст

44%

Заштеда

550 ден.

Купени : 49

 • Кеј Димитар Влахов 15 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 6090-606

 • vlatko@clubmkc.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Ручек или вечера за двајца по избор:

Предјадење (две салати по избор):

 • Шеф салата
 • Авокадо
 • Цезар
 • Македонска

Главно јадење (две порции по избор):

 • Каубојски ребра 300 - 350 грама
 • Пастрмајлија (пилешка или свинска)

Десерт (две порции по избор):

 • Топло ладно
 • Тирамису

+ 20% попуст на сите вина 0,75 l


Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.07.2018 до 15.09.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна резервација
 • Купонот важи само за во ресторанот, не важи за носење!

Опис

Автентичниот и современ клуб ресторан МКЦ е отворен во 2010 година и е одлично место за уживање, релаксација и дружење со одлична храна и услуга проследена со опуштен музика (Bossanova, Smooth Jazz, World Music).

Со оваа совршена комбинација имајте опуштен ручек со пријателите или семејството! Пробајте ги вкусните специјалитети на врвните готвачи!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

StefanStojkovski205

Mnogu vkusno i obilno. 5 stars.

Член на Grouper од: 08-09-2015
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.