44% попуст на ручек или вечера за двајца (предјадење, главно јадење и десерт) по избор - ресторан MKC Club Restaurant во вредност од 1240 ден. по цена од 690 ден.

Вредност

1240 ден.

Попуст

44.35%

Заштеда

550 ден.

Купени: 32

 • Кеј Димитар Влахов 15

  Одведи ме таму

  02 6090-606

  vlatko@clubmkc.com

Добивате

Ручек или вечера за двајца по избор:

Предјадење (две салати по избор):

 • Шеф салата
 • Авокадо
 • Цезар
 • Македонска

Главно јадење (две порции по избор):

 • Каубојски ребра 300 - 350 грама
 • Пастрмајлија (пилешка или свинска)

Десерт (две порции по избор):

 • Топло ладно
 • Тирамису

+ 20% попуст на сите вина 0,75 l

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.08.2019 до 20.10.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна резервација
 • Купонот важи само за во ресторанот, не важи за носење!

Опис

Автентичниот и современ клуб ресторан МКЦ е отворен во 2010 година и е одлично место за уживање, релаксација и дружење со одлична храна и услуга проследена со опуштен музика (Bossanova, Smooth Jazz, World Music).

Со оваа совршена комбинација имајте опуштен ручек со пријателите или семејството! Пробајте ги вкусните специјалитети на врвните готвачи!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.