Платете 1990 денари (капар) и добијте 10% попуст на био камин со модел по избор + 1 година гаранција од ММ Студио

 • Ул. Костурски Херои 3б/ локал 1, Дебар Маало, Скопје

  Одведи ме таму

  078 362 230

  contact@mmstudio.mk

Добивате

Платете 1990 денари (капар) со кој добивате 10% попуст на био камин со модел по избор + 1 година гаранција

Достапни модели:

 • Модел Delta 2: редовна цена: 30 100 ден., цена со купонот 27 090 ден.
 • Модел Delta Flat: редовна цена: 30 100 ден., цена со купонот 27 090 ден.
 • Модел Golf: редовна цена: 27 000 ден., цена со купонот 24 300 ден.
 • Модел Hotel: редовна цена: 27 000 ден., цена со купонот 24 300 ден.
 • Модел India: редовна цена: 20 300 ден., цена со купонот 18 270 ден.
 • Модел Tango 1: редовна цена: 19 700 ден., цена со купонот 17 730 ден.

*Плаќањето на производот се врши директно во Студио ММ

*Капарот влегува во финалната цена на сите производи

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.12.2018 до 25.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • По купување на купонот, потребно е да извршите нарачка на соодветниот модел дирекно во ММ студио со прикажување на купениот купон
 • Каминот се подигнува од ММ студио три недели по вршење на нарачката
 • Плаќањето на производот се врши директно во ММ Студио
 • Капарот влегува во финалната цена на сите производи
 • За сите дополнителни информации во врска со услугата потребно е да контактирате дирекно со ММ Студио
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок наведен во зделката, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Биокамините сe идеално решение за вистински  оган во секој дом, без оџак и чад,  кои со својот едноставен и елегантен дизајн го збогатуваат просторот и создаваат пријатна  и топла атмосфера и реален контакт со жив оган.

ММ Студио ви ги нуди следните услуги и производи: 

 • проектирање на станбени / деловни објекти
 • проектирање и изведба на ентериери:
 • изработка на проекти за ентериери за станбен / деловен простор
 • изработка на идеен проект за ентериер / концепт дизајн
 • изработка на детален проект за изведба (спецификација на материјали, распоред по фази и детална пресметка за вкупните трошоци)
 • дизајнирање на мебел и изработка на детален проект за изведба
 • изработка на проект за осветлување
 • 3D визуелизација
 • продажба на камини, електрични камини и биокамини
 • декоративни лајсни
 • инокс оџаци
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.