Платете 2990 денари (капар) и добијте 10% попуст на био камин со модел по избор + 1 година гаранција од ММ Студио

Цена

2990 ден.

 • Ул. Костурски Херои 3б/ локал 1, Дебар Маало, Скопје

  Одведи ме таму

  078 362 230

  contact@mmstudio.mk

Добивате

Платете 2990 денари (капар) со кој добивате 10% попуст на био камин со модел по избор + 1 година гаранција

Достапни модели:

 • Модел Alpha: редовна цена: 34 400 ден., цена со купонот 30 960 ден.
 • Модел Charlie: редовна цена: 38 700 ден., цена со купонот 34 830 ден.
 • Модел Delta 3: редовна цена: 35 600 ден., цена со купонот 32 040 ден.
 • Модел Juliet: редовна цена: 38 700 ден., цена со купонот 34 830 ден.

*Плаќањето на производот се врши директно во Студио ММ

*Капарот влегува во финалната цена на сите производи

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.12.2018 до 25.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • По купување на купонот, потребно е да извршите нарачка на соодветниот модел дирекно во ММ студио со прикажување на купениот купон
 • Каминот се подигнува од ММ студио три недели по вршење на нарачката
 • Плаќањето на производот се врши директно во ММ Студио
 • Капарот влегува во финалната цена на сите производи
 • За сите дополнителни информации во врска со услугата потребно е да контактирате дирекно со ММ Студио
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок наведен во зделката, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Биокамините сe идеално решение за вистински  оган во секој дом, без оџак и чад,  кои со својот едноставен и елегантен дизајн го збогатуваат просторот и создаваат пријатна  и топла атмосфера и реален контакт со жив оган.

ММ Студио ви ги нуди следните услуги и производи: 

 • проектирање на станбени / деловни објекти
 • проектирање и изведба на ентериери:
 • изработка на проекти за ентериери за станбен / деловен простор
 • изработка на идеен проект за ентериер / концепт дизајн
 • изработка на детален проект за изведба (спецификација на материјали, распоред по фази и детална пресметка за вкупните трошоци)
 • дизајнирање на мебел и изработка на детален проект за изведба
 • изработка на проект за осветлување
 • 3D визуелизација
 • продажба на камини, електрични камини и биокамини
 • декоративни лајсни
 • инокс оџаци
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.