Платете 1990 денари (капар) и добијте 20% попуст на електричен камин во модел по избор + 1 година гаранција од ММ Студио

 • Ул. Костурски Херои 3б/ локал 1, Дебар Маало, Скопје

  Одведи ме таму

  078 362 230

  contact@mmstudio.mk

Добивате

Платете 1990 денари (капар) и добијте 20% попуст на електричен камин во модел по избор + 1 година гаранција

Достапни модели:

 • Модел EL 01: редовна цена: 24600 ден., цена со купонот 19680 ден.
 • Модел EF 23: редовна цена: 35600 ден., цена со купонот 28480 ден.
 • Модел DF 25: редовна цена: 32600 ден., цена со купонот 26080 ден.

*Плаќањето на производот се врши директно во ММ Студио

*Капарот влегува во финалната цена на сите производи

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.12.2018 до 25.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • По купување на купонот, потребно е да извршите нарачка на соодветниот модел дирекно во ММ студио со прикажување на купениот купон
 • Каминот се подигнува од ММ студио една недела по вршење на нарачката
 • Плаќањето на производот се врши директно во ММ Студио
 • Капарот влегува во финалната цена на сите производи
 • За сите дополнителни информации во врска со услугата потребно е да контактирате дирекно со ММ Студио
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок наведен во зделката, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Електрични камини со елегантни и софистицирани дизајни кои се вклопуваат во секој современ ентериер и внесуваат топлина во секој дом со исклучителен визуелен ефект на вистински оган, со ложиште од жаречки дрва со ефект на пламен - ,,optiflame effect'', со голема моќност на греење која се регулира со далечински управувач, збогатени со дополнителен ефект на пламен во широк спектар на бои, целосно вградливи и достапни во повеќе димензии.

Карактеристики на производот:

EL 01

 • ширина: 70 cm
 • висина: 59 cm
 • длабочина: 23 cm
 • боја: црна
 • моќност на греење: 1,5 kw
 • термовентилатор
 • термостат
 • контрола на моќност на греење
 • кабел со утикач
 • далечински управувач
 • целосно вградлив
 • ефект на пламен независен од греењето

EF 23

 • ширина: 58 cm
 • висина: 51 cm
 • длабочина: 23 cm
 • боја: црна
 • моќност на греење: 1,5 kw
 • термовентилатор
 • термостат
 • контрола на моќност на греење контрола на интензитет на пламен
 • кабел со утикач
 • далечински управувач
 • дополнително светло во спектар на бои целосно вградлив
 • ефект на пламен независен од греењето

DF 25

 • ширина: 66 cm
 • висина: 48 cm
 • длабочина: 23 cm
 • боја: црна
 • моќност на греење: 1,5 kw
 • термовентилатор
 • термостат
 • контрола на моќност на греење
 • кабел со утикач
 • далечински управувач
 • целосно вградлив
 • ефект на пламен независен од греењето

ММ Студио ви ги нуди следните услуги и производи: 

 • проектирање на станбени / деловни објекти
 • проектирање и изведба на ентериери:
 • изработка на проекти за ентериери за станбен / деловен простор
 • изработка на идеен проект за ентериер / концепт дизајн
 • изработка на детален проект за изведба (спецификација на материјали, распоред по фази и детална пресметка за вкупните трошоци)
 • дизајнирање на мебел и изработка на детален проект за изведба
 • изработка на проект за осветлување
 • 3D визуелизација
 • продажба на камини, електрични камини и биокамини
 • декоративни лајсни
 • инокс оџаци
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.