Платете 2990 денари (капар) и добијте 20% попуст на електричен камин во модел по избор + 1 година гаранција од ММ Студио

Цена

2990 ден.

Вредност

2990 ден.

Попуст

0%

Заштеда

0 ден.

 • Ул. Костурски Херои 3б/ локал 1, Дебар Маало, Скопје

  Одведи ме таму

  078 362 230

  contact@mmstudio.mk

Добивате

Платете 2990 денари (капар) и добијте 20% попуст на електричен камин во модел по избор + 1 година гаранција

Достапни модели:

 • Модел EL 26: редовна цена: 38 700 ден., цена со купонот 30 960 ден.
 • Модел EF 33: редовна цена: 44 200 ден., цена со купонот 35 360 ден.
 • Модел DF 30: редовна цена: 50 400 ден., цена со купонот 40 320 ден.
 • Модел BG 36: редовна цена: 46 000 ден., цена со купонот 36 800 ден.
 • Модел BG 45: редовна цена: 53 500 ден., цена со купонот 42 800 ден.
 • Модел BG 60: редовна цена: 73 800 ден., цена со купонот 59 040 ден.
 • Модел BG 70: редовна цена: 98 400 ден., цена со купонот 78 720 ден.

*Плаќањето на производот се врши директно во ММ Студио

*Капарот влегува во финалната цена на сите производи

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.03.2018 до 25.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • По купување на купонот, потребно е да извршите нарачка на соодветниот модел дирекно во ММ студио со прикажување на купениот купон
 • Каминот се подигнува од ММ студио една недела по вршење на нарачката
 • Плаќањето на производот се врши директно во ММ Студио
 • Капарот влегува во финалната цена на сите производи
 • За сите дополнителни информации во врска со услугата потребно е да контактирате дирекно со ММ Студио
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок наведен во зделката, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Електрични камини со елегантни и софистицирани дизајни кои се вклопуваат во секој современ ентериер и внесуваат топлина во секој дом со исклучителен визуелен ефект на вистински оган, со ложиште од жаречки дрва со ефект на пламен - ,,optiflame effect'', со голема моќност на греење која се регулира со далечински управувач, збогатени со дополнителен ефект на пламен во широк спектар на бои, целосно вградливи и достапни во повеќе димензии.

EF 26

 • ширина: 66 cm
 • висина: 51 cm
 • длабочина: 23 cm
 • боја: црна
 • моќност на греење: 1,5 kw
 • термовентилатор
 • термостат
 • контрола на моќност на греење контрола на интензитет на пламен
 • кабел со утикач
 • далечински управувач
 • дополнително светло во спектар на бои целосно вградлив
 • ефект на пламен независен од греењето

EF 33

 • ширина: 84 cm
 • висина: 66 cm длабочина: 23 cm
 • боја: црна
 • моќност на греење: 2 kw
 • термовентилатор
 • термостат
 • контрола на моќност на греење контрола на интензитет на пламен
 • кабел со утикач
 • далечински управувач
 • дополнително светло во спектар на бои целосно вградлив
 • ефект на пламен независен од греењето

DF 30

 • ширина: 80 cm
 • висина: 67 cm длабочина: 27 cm
 • боја: црна
 • моќност на греење: 2 kw
 • термовентилатор
 • термостат
 • контрола на моќност на греење
 • кабел со утикач
 • далечински управувач
 • целосно вградлив
 • ефект на пламен независен од греењето

BG 36

 • ширина: 92 cm
 • висина: 55 cm
 • длабочина: 14 cm
 • боја: црна
 • моќност на греење: 1,5 kw
 • термовентилатор
 • термостат
 • контрола на моќност на греење контрола на интензитет на пламен
 • кабел со утикач
 • далечински управувач
 • ефект на пламен во спектар на бои опција со дрва или кристали
 • држач за ѕид
 • целосно вградлив
 • ефект на пламен независен од греењето

BG 45

 • ширина: 115 cm
 • висина: 55 cm
 • длабочина: 14 cm
 • боја: црна
 • моќност на греење: 1,5 kw
 • термовентилатор
 • термостат
 • контрола на моќност на греење контрола на интензитет на пламен
 • кабел со утикач
 • далечински управувач
 • ефект на пламен во спектар на бои опција со дрва или кристали
 • држач за ѕид
 • целосно вградлив
 • ефект на пламен независен од греењето

BG 60

 • ширина: 152 cm
 • висина: 55 cm
 • длабочина: 14 cm
 • боја: црна
 • моќност на греење: 1,5 kw
 • термовентилатор
 • термостат
 • контрола на моќност на греење контрола на интензитет на пламен
 • кабел со утикач
 • далечински управувач
 • ефект на пламен во спектар на бои опција со дрва или кристали
 • држач за ѕид
 • целосно вградлив
 • ефект на пламен независен од греењето

BG 70

 • ширина: 180 cm
 • висина: 55 cm
 • длабочина: 14 cm
 • боја: црна
 • моќност на греење: 1,5 kw
 • термовентилатор
 • термостат
 • контрола на моќност на греење контрола на интензитет на пламен
 • кабел со утикач
 • далечински управувач
 • ефект на пламен во спектар на бои опција со дрва или кристали
 • држач за ѕид
 • целосно вградлив
 • ефект на пламен независен од греењето

ММ Студио ви ги нуди следните услуги и производи: 

 • проектирање на станбени / деловни објекти
 • проектирање и изведба на ентериери:
 • изработка на проекти за ентериери за станбен / деловен простор
 • изработка на идеен проект за ентериер / концепт дизајн
 • изработка на детален проект за изведба (спецификација на материјали, распоред по фази и детална пресметка за вкупните трошоци)
 • дизајнирање на мебел и изработка на детален проект за изведба
 • изработка на проект за осветлување
 • 3D визуелизација
 • продажба на камини, електрични камини и биокамини
 • декоративни лајсни
 • инокс оџаци
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.