Купон од 99 ден. со кој добивате 10% попуст на декоративни лајсни во модел по избор од ММ Студио

Цена

99 ден.

 • Ул. Костурски Херои 3б/ локал 1, Дебар Маало, Скопје

  Одведи ме таму

  078 362 230

  contact@mmstudio.mk

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате 10% попуст на декоративни лајсни во модел по избор:

 • Ѕидни (модели: FL1, FL2, FB1, FB2, FL3, FD7, FD11, CF)
 • Плафонски (модели: WL1, WL2, WL3, WL6, I, O, N)
 • Подни (модели: A1, A2, AT, C, D, GO, GP, WT5, WT6, WT9, WT10)

*Еден купон важи за еден модел на лајсни

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.11.2019 до 15.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За сите дополнителни информации во врска со услугата потребно е да контактирате дирекно со компанијата ММ Студио
 • Еден купон важи за еден модел на лајсни
 • За повеќе модели на лајсни потребно е да купите соодветен број на купони

Опис

Висококвалитетни полиуретански лајсни со современ дизајн од белгискиот бренд за декоративни лајсни NMC, кој оваа година освои три награди на Red Dot Design Award за најдобар дизајн и производ со највисок квалитет. 

Карактеристики:

 • материјал: полиуретан 
 • водоотпорни
 • отпорни на удари
 • брза и лесна монтажа
 • идеални за покривање на кабли
 • еколошки мазна површина
 • висока цврстина
 • можост за боење во различни бои

ММ Студио ви ги нуди следните услуги и производи: 

 • проектирање на станбени / деловни објекти
 • проектирање и изведба на ентериери:
 • изработка на проекти за ентериери за станбен / деловен простор
 • изработка на идеен проект за ентериер / концепт дизајн
 • изработка на детален проект за изведба (спецификација на материјали, распоред по фази и детална пресметка за вкупните трошоци)
 • дизајнирање на мебел и изработка на детален проект за изведба
 • изработка на проект за осветлување
 • 3D визуелизација
 • продажба на камини, електрични камини и биокамини
 • декоративни лајсни
 • инокс оџаци
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.