Блескава нега на вашиот автомобил! До 52% попуст на хемиско чистење на автомобил по избор: Basic или VIP + перење од MN-cleaning

Цена од

1490 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2200 ден.

Попуст

32%

Заштеда

710 ден.

Купени: 3

 • Ул. Марко Крале бр.112, Бутел, Скопје

  Одведи ме таму

  078255191

Добивате

Опции на понудата:

Basic хемиско чистење 2,200 ден. 1,490 ден.
VIP хемиско чистење 6,000 ден. 2,900 ден.

Basic хемиско чистење:

 • Освежување на седишта
 • Внатрешно чистење
 • Надворешно перење

VIP детално хемиско чистење:

 • Надворешно чистење
 • Внатрешно чистење
 • Детално чистење седишта
 • Детално чистење на тапацири
 • Детално чистење на багажник
 • Антибактериско чистење на клима и вентилација
 • Перење на мотор
 • Перење со восок
 • Надворешно премиум перење
 • Детално чистење на фелни

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.10.2020 до 01.03.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи и за џипови
 • Задолжителна е претходна резeрвација на термин

За компанијата

Компанијата Hemisko chistenje "MN-cleaning" нуди повеќе услуги:
 • Хемиско длабинско чистење и дезинфекција на автомобили и камиони, секаков вид на тапацир, душеци и столици
 • Полирање на фарови
 • Сервис на автомобили
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.