96% попуст на online курс за Mobile Application Development + сертификат од Live Online Academy во вредност од 20 770 ден. (335€) по цена од 310 ден. (5€)

Цена

310 ден.

Вредност

20770 ден.

Попуст

99%

Заштеда

20460 ден.

Купени: 4

Добивате

Online курс за Mobile Application Development + сертификат за успешно завршен курс

 • 8 лекции
 • Времетраење на курсот: 1 месец
 • Интензитет на часовите: 3 часа неделно
 • Пристап до Live Webinars
 • Бонус Q&A сесии
 • 5 тестирања
 • Пристап до снимени материјали

* Погледнете ја целосната програма на курсот ТУКА

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.11.2019 до 04.12.2019
 • За да започнете со курсот ​пристапете до курсот ТУКА и одете на копчето "REDEEM VOUCHER" - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • Едно лице може да купи максимум 1 купон
 • Пожелно е да го искористите купонот веднаш по купувањето за да си обезбедите место на Live Lessons
 • Доколку го искористите купонот во рок од 48 часа од купувањето, ќе добиете Free Bonus Starter Pack кога ќе се регистрирате и ќе го проследите првиот вебинар
 • ​Курсот се изведува онлајн на англиски јазик
 • По комплетирање на курсот добивате диплома/сертификат во дигитатлна форма (eDiploma)
 • За акредитиран сертификат/диплома и финален тест се доплаќа во комапнијата
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации во врска со курсот, обратете се на prioritysupport@liveonlineacademy.com

Опис

Предности при изучување на курсот:

 • Часови во живо спроведени од професионалци со целосно - интерактивни Q&A сесии
 • Изучувајте брз основа на својата динамика со пристап до снимки од часовите во живо, во случај да пропуштите час
 • Курсевите се избрани од Bloomberg Business, CNBC, and International Business Times

Курсот за развој на мобилни апликации ќе ви го даде потребното знаење и способности за да започнете со развој на свои мобилни апликации. Мобилни апликации доминираат со мобилниот web со 86% од времето поминато на мобилни апликации во споредба со 14% поминато на традиционални пребарувачи, а овој курс се фокусираат на практична примена на технологии кои се користат во развојот на мобилни апликации. Ќе научите кои програмски јазици се употребуваат за да се креираат мобилни апликации, кој софтвер се користи и како се интегрираат едни со други. Исто така ќе научите за разликите помеѓу мобилните апликации и како се развиени за специфични мобилни направи и различни продавници за апликации. Информативни процеси за изучување ќе ве водат низ целокупниот дизајн на моилните апликации од почеток до крај. Со завршување на овој курс ќе знаете како да развиете ваша сопствена апликација, да ја стилизирате и да и додадете функционалност и како да ја поставите на голема продавница за апликации.

Нема да ви биде потребнод а купите дополнителен софтвер и ќе бидете опремени со линкови и инструкции.

Лекции кои ги опфаќа курсот:

 • Вовед во развој на мобилни апликации
 • jQuery Mobile
 • jQuery Mobile Sample App
 • Android SDK Kit
 • Започнете со Phone Gap
 • PhoneGap Sample App дел 1
 • PhoneGap Sample App дел 2
 • PhoneGap Sample & Database

Повеќе информации за курсот можете да најдете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.