97% попуст на online курс за Mobile Filmmaking with iPhone + сертификат од International Open Academy во вредност од 15 438 ден. (249 €) по цена од 434 ден. (7 €)

Цена

434 ден.

Вредност

15438 ден.

Попуст

97%

Заштеда

15004 ден.

Преостанато време

Добивате

Online курс Mobile Filmmaking with iPhone + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.05.2022 до 31.10.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива сертификат во PDF форма
 • Повеќе информации на е-маил [email protected]

За да започнете со курсот следете ги следниве насоки

 • За да започнете со курсот отворете го следниов ЛИНК
 • Пронајдете го курсот и кликнете на копчето Add to Cart
 • Кликнете на Check Out копчето
 • Регистрирај се 
 • Внесете го Grouper купонот во делот Voucher code
 • Кликнете на копчето Check Out и започнете со учење

Опис

Transform your graphic design talents into your very own business. Build your brand, find clients and get the practical skills you need to grow your venture from the ground up.

Graphic designer, content creator and entrepreneur Tom Cargill will guide you in this video course through how to start your own graphic design business and lead it to success.

Transform your short clips into a professionally-edited video you want to share with the world, all from your iPhone. In this video course, professional videographer and YouTuber John Scarpa helps you take your editing and YouTube videos to the next level by showing you his tips and tricks for how to edit in iMovie on any iPhone.

You will learn about the best equipment to use, the basics of iMovie video editing, shortcuts and techniques, how to add green screen, text, and graphics, editing audio for your videos, and so much more.

Повеќе информации за курсот може да прочитате ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.