98% попуст на оnline курс за Mobile Photography во вредност од 30 132 ден. (486 €) по цена од 496 ден. (8 €)

Цена

496 ден.

Вредност

30132 ден.

Попуст

98%

Заштеда

29636 ден.

Преостанато време

Купени: 4

 • 100 St. Paul's Churchyard, London EC4M 8BU, UK

  Одведи ме таму

  020 3890 6420

  info@oneeducation.org.uk

Добивате

Оnline курс за Mobile Photography

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.03.2020 до 31.07.2020
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
 • По активирање на ваучерот ќе добиете пристап за најава на курсот во рок од 24 часа.
 • По успешно завршување на курсот може да доплатите за PDF или Hardcopy сертификат. PDF: £18.00 Hardcopy: £24.00.   
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Овој курс ве учи на основните принципи на фотографија и креативни техники што можете да ги примените на вашите мобилни уреди.

Подобрете го вашето знаење за некои основни правила и трикови, вклучително и како да работите со различни телефони. Научете ги тајните на изложеност, осветлување и леќи, уредување фотографии, додавање филтри и бои и многу други .

Накратко, сè што ќе научите од овој сеопфатен курс ќе ви користи во секојдневието.

 

За повеќе информации околу курсот кликнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.