15% попуст на држач за полнач за мобилен МОБИЛКО од Handicrafts4u во вредност од 240 ден. по цена од 204 ден.

РАСПРОДАДЕНО

15% попуст на држач за полнач за мобилен МОБИЛКО од Handicrafts4u во вредност од 240 ден. по цена од 204 ден.

Цена

204 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

240 ден.

Попуст

15%

Заштеда

36 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

| Остануваат : 20

 • Ул. Владимир Комаров 33/1-2

 • 078 441 719; 02 2467 551

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Држач за полнач за мобилен МОБИЛКО


Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.01.2018 до 28.02.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Бесплатна достава!
 • По купувањето на купонот испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)

Опис

 • Држач за полнење на мобилен телефон
 • Заштитно име: Мобилко
 • Форма: правоаголна со димензии: 14cm x 22 cm,
 • Производот е изработен од филц, рачно шиен, со принт.
 • Бои: сива, бордо, црна, тегет.

За СОЛЕМ 

СОЛЕМ е здружение на граѓани за поддршка на лица со посебни потреби. Здружение СОЛЕМ заедно со возрасните лица со интелектуална попреченст работи за нивно информирање, охрабрување и оспособување, со цел остварување на нивните човекови права и поголема вклученост во заедницата. Една од програмите на СОЛЕМ е производство на производи под брендот handicrafts4u. Handicrafts4uпретставува бренд создаден преку соработка помеѓу дизајнери на производи, графички дизајнери, применети уметници, занаетчии, бизнис консултанти, лица со интелектуална попреченост и нивните асистенти, со цел да се овозможи полесно вклучување на лицата со посебни потреби во заедницата. Handicrafts4u го практикува концептот на социјално претпријатие. Неколкуте уникатно осмислени линии на производи се дизајнирани од тимот на MАТА, а се изработени од лица со интелектуална попреченост кои го посетуваат Здружение СОЛЕМ.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ