12% попуст на Modecom Charlton женска ташна за лаптоп 15.6'' со боја по избор + бесплатна достава во вредност од 850 ден. по цена од 749 ден.

РАСПРОДАДЕНО

12% попуст на Modecom Charlton женска ташна за лаптоп 15.6'' со боја по избор + бесплатна достава во вредност од 850 ден. по цена од 749 ден.

Цена

749 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

850 ден.

Попуст

12%

Заштеда

101 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Modecom Charlton женска ташна за лаптоп 15.6'' со боја по избор:

 • Црна боја
 • Сина боја
 • Зелена боја
 • Портокалова боја

*Бесплатна достава


Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.06.2017 до 31.12.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Модел: Modecom Charlton
 • Високо - квалитетни материјали
 • Одделни џебови за пенкала и бизнис картички
 • Дополнителен внатрешен џеб за додатоци
 • Преден џеб за документи
 • Димензии: 425 x 25 x 325mm
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ