Kids Week! 69% попуст на пакет од курс по англиски јазик + модерен танц од Star DT во вредност од 1600 ден. по цена од 500 ден.

Вредност

1600 ден.

Попуст

69%

Заштеда

1100 ден.

 • 11 Октомври бр.25 12 спрат (во зградата на пораншено ZOIL)

  Одведи ме таму

  070 322 203

Добивате

Курс по германски јазик за деца (почетници) 

 • Термини за англиски: понеделник и среда (17:15-18:15;18:20-19:20;19:30-20:30 час.)
 • Термините за модерниот танц ќе бидат одредени дополнително!
 • Почеток: 15.10.2019

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.09.2019 до 15.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За сите дополнителни информации контактирајте ги Стар ДТ на телефон или е-mail
 • Веднаш по купувањето на купонот потребно е да се јавите за закажување на место во групата
 • Купонот важи само за еден месец
 • Доколку имате купено групер купон за следните месеци понатамошната цена за упис ќе изнесува 1000 ден.

Опис

Драги другарчиња!
Бидете дел од креативните работилници кои веќе четврта година успешно ги реализираме со дечиња на возраст од 3-6 години. Преку многу игра, забава, креации, песнички ги правиме првите почетоци во учењето на латиничните букви и воопшто не штедиме на пластелин, волница, боички и тесто, бомбончиња, монистра и многу други интересни нешта....Сето ова ни служи за креативно изучување на англискиот јазик..... и тоа не е се....
За сите кои ќе се вклучат во ова наше креативно патување, нудиме и бесплатни часови за модерен танц..Преку ритамот на салса, ~а-~а-~а, валцер, танго, каубојска полка и ред други ги повторуваме рефрените на англиските песнички....Пакет кој не смеете да го пропуштите зашто е оригинален, ефикасен и пред се ЗАБАВЕН!!!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.