55 ја следат оваа компанија


img

- 67%

Mодла за тесто и колачи во модел по избор

150 ден.

50 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

0300000000864

Опис

Карактеристики на производот:

  • x 1 модла за тесто и колачи со 5 форми
  • Лесна за употреба
  • Лесна за чистење
  • Одлична за брза подготовка на најразлични видови на колачи
  • Димензии: 32.5 x 11.2cm

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.