46 ја следат оваа компанија


- 26%

Модулатор за автомобил MS TUNE 06 + 1 година гаранција

1200 ден.

890 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Bluetooth поддршка
 • TF поддршка
 • MP3/WMA музичка поддршка
 • Подржува надворешен USB диск и MP3 плеер
 • Напојување: DC 12-24 V
 • Полнење: DC 5V/2.4A
 • Поддршка на мемориска картичка
 • 2 USB ports
 • Контроли за менување канали, гласност, одговор на повици
 • LED дисплеј
 • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.