53% попуст на шишање за мажи + чоколадна маска за регененрација на влакното во "Мое студио Дадар" во вредност од 400 ден. по цена од 190 ден.

РАСПРОДАДЕНО

53% попуст на шишање за мажи + чоколадна маска за регененрација на влакното во "Мое студио Дадар" во вредност од 400 ден. по цена од 190 ден.

Цена

190 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

400 ден.

Попуст

53%

Заштеда

210 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 63

  • Ул. Петар Поп Арсов 36A (Веднаш до католичка црква)

  • 02 3222 922

Добивате

Шишање за мажи + чоколадна маска за регенерација на влакното


Услови

  • Купонот може да се искористи од 31.12.2016 до 31.01.2017
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Мое студио-Дадар е екслузивен салон за убавина кој нуди најразлични третмани: професионална шминка, фризура, масажа,маникир, педикир, козметички третмани за лице и уште многу други третмани. Бидете дел од светот на убавината!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ