Прекрасни нокти за секоја пригода! До 51% попуст на маникир со гел лак + пилинг и масажа со oрганско масло или медицински Аstonishing SPA педикир со гел лак во Мое студио Дадар

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

800 ден.

Попуст

44%

Заштеда

350 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 21

Добивате

Опции на понудата:

Маникир со гел лак + пилинг и масажа со oрганско маслоо 800 ден. 450 ден.
Медицински Аstonishing SPA педикир со гел лак 1,200 ден. 590 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.03.2019 до 16.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Astonishing Spa

Козметиката на Astonishing Spa е селекција од природни и нежни состојки кои инстантно ја враќаат кожата во својата природна состојба притоа длабински хидрирајќи ја.Тестирана низ генерациите, Astonishing SPA третманите се се одвиваат преку посебна техника и специјална природна коѕметика ѕа стопала и дланки кои даваат докажани резултати.

Мое студио Дадар

Тимот на студио Дадар ќе ве пречека со насмевка подготвен да ги задоволи сите ваши потреби. Дозволете професионалниот тим на Мое студио Дадар да се погрижи за вашиот совршен изглед, ќе си заминете среќни, задоволни и ќе зрачите со убавина и самодоверба!

Мое студио-Дадар е екслузивен салон за убавина кој нуди најразлични третмани: професионална шминка, фризура, масажа,маникир, педикир, козметички третмани за лице и уште многу други третмани. Бидете дел од светот на убавината!

Услуги кои ги нуди Мое студио Дадар:

 • Шминка
 • Фризура
 • Масажа на лице
 • Маникир
 • Педикир
 • Солариум
 • Кавитација
 • LPG
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.