Нијансирање без оштетување! 56% попуст на нијансирање со техника по избор + Amazonia регенерирачки третман + шишање + фенирање во Мое студио Дадар во вредност од 4500 ден. по цена од 1990 ден.

Вредност

4500 ден.

Попуст

56%

Заштеда

2510 ден.

Купени: 39

Добивате

Нијансирање со техника по избор + шишање+ фенирање + третман за регенерација Amazonia

 • балајаж
 • сомбре
 • омбре

* Amazonia – хит третман за регенерација и негување на хемиски третирана коса со препарати од брендот Revlon

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.01.2019 до 01.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Мое студио Дадар

Тимот на студио Дадар ќе ве пречека со насмевка подготвен да ги задоволи сите ваши потреби. Дозволете професионалниот тим на Мое студио Дадар да се погрижи за вашиот совршен изглед, ќе си заминете среќни, задоволни и ќе зрачите со убавина и самодоверба!

Мое студио-Дадар е екслузивен салон за убавина кој нуди најразлични третмани: професионална шминка, фризура, масажа,маникир, педикир, козметички третмани за лице и уште многу други третмани. Бидете дел од светот на убавината!

Услуги кои ги нуди Мое студио Дадар:

 • Шминка
 • Фризура
 • Масажа на лице
 • Маникир
 • Педикир
 • Солариум
 • Кавитација
 • LPG
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.