Совшен пакет за обликување на телото! 68% попуст на пакет од третмани за слабеење: 4 третмани ултразвучна кавитација + 4 LPG вакум третмани + 4 антицелулитни масажи во "Мое студио Дадар" во вредност од 4400 ден. по цена од 1390 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Совшен пакет за обликување на телото! 68% попуст на пакет од третмани за слабеење: 4 третмани ултразвучна кавитација + 4 LPG вакум третмани + 4 антицелулитни масажи во "Мое студио Дадар" во вредност од 4400 ден. по цена од 1390 ден.

Цена

1,390 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,400 ден.

Попуст

68%

Заштеда

3,010 ден.

Купени : 22

 • Ул. Петар Поп Арсов 36A (Веднаш до католичка црква)

 • 02 3222 922

Добивате

Пакет од третмани за слабеење:

 • 4 третмани ултразвучна кавитација
 • 4 LPG вакум третмани
 • 4 антицелулитни масажи

Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.12.2016 до 12.02.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Едно лице може да купи само еден купон

Опис

Јануари е совршен месец да започнете со обликување на вашето тело! Совшен пакет за слабеење, мазнење и затегнување на телото!

Оваа комбинација на третмани е совршена за борба против целулитот и обликување на телото.

Тимот на студио Дадар ќе ве пречека со насмевка подготвен да ги задоволи сите ваши потреби. Дозволете професионалниот тим на Мое студио Дадар да се погрижи за вашиот совршен изглед, ќе си заминете среќни, задоволни и ќе зрачите со убавина и самодоверба!

Мое студио - Дадар е екслузивен салон за убавина кој нуди најразлични третмани: професионална шминка, фризура, масажа,маникир, педикир, козметички третмани за лице и уште многу други третмани. Бидете дел од светот на убавината!

Услуги кои ги нуди Мое студио Дадар:

 • Шминка
 • Фризура
 • Масажа на лице
 • Маникир
 • Педикир
 • Солариум
 • Кавитација
 • LPG
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ