64% попуст на anti age третман на лице со професионална луксузна козметика од данскиот бренд MOL&B во Мое студио Дадар во вредност од 2500 ден. по цена од 890 ден.

Вредност

2500 ден.

Попуст

64%

Заштеда

1610 ден.

Купени: 8

Добивате

Anti age третман на лице (времетраење: до 45 мин.)

 • Чистење на лицето со млеко, тоник и ароматична вода
 • Пилинг
 • Потхранување со органски серум од дива ружа
 • Anti aging серум за лице
 • Масажа со масло од органска дива ружа
 • Маска и серум со visible lifting effect

* Третманот се изведува со прозиводи од данскиот луксузен бренд MOL&B

* Резултатите се видливи уште при првиот третман

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.01.2019 до 28.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Третманот е наменет за жени и мажи

Опис

MOL&B e дански бренд на професионална луксузна козметика за нега на лице и тело базирана на природни сосотојки, каде секој производ има цел длабински да ја нахрани кожата и да ја сочува нејзината виталност и мекост.

Продуктите се направени на природна база и не содржат парабен или алергенски парфимирани состојки.

Посебно се истакнува Anti - aging и revitalisation програмата, која има за цел да направи инстант лифтинг ефект со кој ја зголемува елестичноста на кожата и ја враќа нејзината свежина и мекост, ги омекнува и измазнува ситните бори и брчки, и што е најважно дава брзи резултати при редовно третирање.

Тимот на студио Дадар ќе ве пречека со насмевка подготвен да ги задоволи сите ваши потреби. Дозволете професионалниот тим на Мое студио Дадар да се погрижи за вашиот совршен изглед, ќе си заминете среќни, задоволни и ќе зрачите со убавина и самодоверба!

Мое студио-Дадар е екслузивен салон за убавина кој нуди најразлични третмани: професионална шминка, фризура, масажа,маникир, педикир, козметички третмани за лице и уште многу други третмани. Бидете дел од светот на убавината!

Услуги кои ги нуди Мое студио Дадар:

 • Шминка
 • Фризура
 • Масажа на лице
 • Маникир
 • Педикир
 • Солариум
 • Кавитација
 • LPG
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.