За сјајна и хидрирана кожа! 51% попуст на хранлив третман за хидратација и ревитализација на лице со органска козметика на Dr.Organic со екстракт од полжав во Мое студио Дадар во вредност од 1200 ден. по цена од 590 ден.

РАСПРОДАДЕНО

За сјајна и хидрирана кожа! 51% попуст на хранлив третман за хидратација и ревитализација на лице со органска козметика на Dr.Organic со екстракт од полжав во Мое студио Дадар во вредност од 1200 ден. по цена од 590 ден.

Цена

590 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,200 ден.

Попуст

51%

Заштеда

610 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 5

 • Ул. Петар Поп Арсов 36A (Веднаш до католичка црква)

 • 02 3222 922

Добивате

Специјализиран третман со органска козметика со екстракт од полжав за инстант ревитализација и хидратација во времетраење од 30 - 40 мин.

 • Чистење на лице
 • Органски пилинг
 • Органски серум со екстракт од полжав, органски масла и алое
 • Хидратантна маска со екстракт од полжав
 • Специјализирана лифтинг масажа
 • Органска крема Dr.Organic

*Третманот се изведува со органска козметика на Dr.Organic


Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.04.2018 до 25.05.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Третманот е наменет за жени и мажи

Опис

Dr. Organic Snail Gel - единствената органска козметика со секрет од полжав

 • клинички студии за подмладување за 4 неделен третман
 • 30-тина растителни екстракти и масла во уникатна комбинација
 • брза апсорпција
 • инстант хидратација
 • свеж и младалачки сјај
 • загарантирани резултати на свежина и подмладување после 4 недели
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ