9 ја следат оваа компанија


Молерс масло од црн дроб на бакалар-Зелено јаболко 250мл

950 ден.

Преостанато време

Опис

Möller’s е оригиналното норвешко масло од црн дроб на бакалар, патентирано од норвешкиот фармацевт Питер Молер во 1854 година, со цел да помогне да се одржи здравјето на генерациите што доаѓаат.
Möller’s е еден од најстарите норвешки брендови и еден од најстарите производи кои се продаваат во аптеките ширум светот. 

1(една) лажичка (5мл) од  Möller’s маслото од црн дроб на бакалар со вкус на зелено јаболко содржи >98% (4546мг) масло од црн дроб на бакалар.  
Möller’s  маслото од црн дроб на бакалар со вкус на зелено јаболко во 5мл содржи 1200мг природни есенцијални масни киселини Омега-3 (ДХА + ЕПА) , 10мкг(400и.е.) витамин Д, и витамини А и Е.
ДХА и ЕПА придонесуваат за нормална функција на срцето**.
ДХА придонесува за одржување на нормална функција на мозокот и видот***.

Витаминот Д придонесува за нормална функција на имунолошкиот систем и за одржување на здрави коски.

Витаминот А придонесува за одржување на здрав вид и нормална функција на имунолошкиот систем.

Витаминот Е придонесува за заштита на клетките од оксидативен стрес.

За целосен развој секоја капка е важна!

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи во Македонија, за нарачки над 2000 денари
 • Бесплатна испорака во Скопје на сите нивни производи 
 • За нарачки на производи надвор од Скопје под 2000 денари се доплаќа 165 денари
 • Време потребно за достава во Скопје: 1-3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 022774101
 • Види ја продавницата на "Геопром" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Геопром е прва приватна компанија во Македонија, сертифицирана (ISO 9001:2015 / HACCP) со капацитети од високо стандардизирана опрема за производство на додатоци во исхраната како што се нашите брендови Geopharm, DrLEO, DrLEO BABY и Bionature. Со цел континуирано да ги следиме потребите на нашите клиенти, спроведуваме договорно производство со компании заинтересирани за производство и пакување на додатоци во исхраната.

Геопром исто така е ексклузивен застапник и дистрибутер за германскиот бренд Krüger и норвешкиот бренд Möller’s со историја и традиција од 1854 година.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.