6 ја следат оваа компанија


Молив за усни водоотпорен од REVUAR MAKE UP

100 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

600
 • Skopje City Mall, Ljubljanska, Skopje

  Одведи ме таму

  078 376 565

Опис

Молив за усни водоотпорен од REVUAR MAKE UP 

 • водоотпорен
 • долготраен 
 • нова хидратантна формула

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

СПАСИЌ-ГРУП ДООЕЛ од Куманово е Ексклузивен увозник и дистрибутер за Парфеми SANTINI. Во соработка со VERYBELL DOO од Параќин, Р.Србија допринесовме за развој на SANTINI како познат бренд во Македонија и пошироко.

Од неодамна го создадовме REVUAR MAKE UP, како бренд за висококвалитетна декоративна козметика. REVUAR MAKE UP се произведува во земјите на Европска Унија, според високите стандарди за квалитет

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.