До 56% поуст на 8 индивидуални часови или часови во група - подготовка за ТОЕФЛ, ИЕЛТС, БУЛАТС испити во Момент Мал

Цена од

4499 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

9000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

4501 ден.
 • Mariovska 3, lokal 2, Skopje

  Одведи ме таму

  071 238 764

  momentmal33@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

Индивудуална подготовка 9,000 ден. 4,499 ден.
Подготовка во група 8,000 ден. 3,499 ден.

Подготовка за полагање на ИЕЛТС, ТОЕФЛ, БУЛАТС 

 • 8 часа по 60 минути

*Почеток на курсот: 01.10.2019

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.09.2019 до 01.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Итензивните курсеви се приспособуваат според вашите потреби
 • По купувањето на купонот, задолжително е во рок најдоцна од 2 дена да испратите маил до Момент мал со купонот, јазикот и степенот кој сте го избрале, име и презиме и посакувана локација за посета на настава
 • Напомена: Купонот важи само за нови слушатели кои не посетувале настава или искористиле купон во Момент мал
 • Почеток на курсот: 01.10.2019
 • Веднаш по купувањето на купонот потребно е да се јавите за закажување на место во групата
 • Курсевите се одржуваат на локација: Кисела Вода (ул.„Ѓорѓи Сугаре“ бр. 2/10 во зградата до Тинекс, последен деловен простор од задната страна)

Опис

Центарот за превод и едукација по странски јазици Момент мал е отворен во мај 2006 год. и веќе осум години успешно работи, вршејќи ги следниве видови услуги:

 • стручни и судски преводи од голем број светски јазици на македонски јазик и обратно,
 • преводи од странски на странски јазик, стручно читање,
 • лектура на текст,
 • консекутивен и симултан превод (толкување),
 • обуки за преведувачи за писмен превод и толкување.

Момент мал исто така организира:

 • Јазична игротека за деца од 4 до 6 години
 • Курсеви за основци, средношколци и студенти
 • Курсеви за возрасни
 • Курсеви специјализирани според вашите потреби
 • Индивидуална настава
 • Подготвителна настава за FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS

За компанијата

Центарот за превод и едукација по странски јазици Момент мал е отворен во мај 2006 год. и веќе осум години успешно работи, вршејќи ги следниве видови услуги:

 • стручни и судски преводи од голем број светски јазици на македонски јазик и обратно,
 • преводи од странски на странски јазик, стручно читање,
 • лектура на текст,
 • консекутивен и симултан превод (толкување),
 • обуки за преведувачи за писмен превод и толкување.

Момент мал исто така организира:

 • Јазична игротека за деца од 4 до 6 години
 • Курсеви за основци, средношколци и студенти
 • Курсеви за возрасни
 • Курсеви специјализирани според вашите потреби
 • Индивидуална настава
 • Подготвителна настава за FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.