44% попуст на целосен курс за обновување на англиска граматика во Момент мал во вредност од 8000 ден. по цена од 4500 ден.

Вредност

8000 ден.

Попуст

44%

Заштеда

3500 ден.

 • Мариовска бр.3 локал 2., Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 238 764

  momentmal33@yahoo.com

Добивате

Целосен курс за обновување на англиска граматика

 • Времетраење: 32 часа по 60 минути

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.08.2019 до 14.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • По купувањето на купонот, задолжително е во рок најдоцна од 2 дена да се јавите во Момент мал за резервација на место во групата
 • За сите дополнителни информации јавете се на телефон или контактирајте не по е-mail
 • Почеток на курсот 16.09.2019
 • Доколку кандидатот резервира место во група купонот се смета за искористен.
 • Доколку кандидатот започне со настава купонот се смета за искористен.
 • Пренамената на купонот за користење од друго лице е само во договор со училиштето
 • Доколку не се формира група, училиштето има право да го откаже курсот а средствата ќе бидат рефундирани
 • Курсевите се одржуваат на локација по избор: Кисела Вода (во зградата до Тинекс од задната страна)

Опис

Центарот за превод и едукација по странски јазици Момент мал е отворен во мај 2006 год. и веќе осум години успешно работи, вршејќи ги следниве видови услуги:

 • стручни и судски преводи од голем број светски јазици на македонски јазик и обратно,
 • преводи од странски на странски јазик, стручно читање,
 • лектура на текст,
 • консекутивен и симултан превод (толкување),
 • обуки за преведувачи за писмен превод и толкување.

Момент мал исто така организира:

 • Јазична игротека за деца од 4 до 6 години
 • Курсеви за основци, средношколци и студенти
 • Курсеви за возрасни
 • Курсеви специјализирани според вашите потреби
 • Индивидуална настава
 • Подготвителна настава за FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.