Најдобриот изглед за вашата коса! До 69% попуст фарбање на коса по избор во Mona City Fashion

Цена

ден.

ден.

Опција Опција е задолжително поле!

Вредност

950 ден.

Попуст

69%

Заштеда

660 ден.

Купени: 6

 • ул Партизански одреди бр. 8

  Одведи ме таму

  078 270 932

  monacity.fashion@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

Фарбање на цела коса 950 ден. 590 ден.
Фарбање на корен (со фарба од салонот) 950 ден. 290 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.01.2019 до 25.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Убавината на вашата коса зависи од многу фактори дозволете му на искусниот тим на Mona City Fashion да се погрижи за изгледот на вашата коса. Искористете ја оваа можност и дозволете си сјајна коса за впечатлив изглед!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.