75% попуст на хијалуронски или колагенски третман за коса + обликување во Mona City Fashion во вредност од 400 ден. по цена од 99 ден.

Вредност

400 ден.

Попуст

75%

Заштеда

301 ден.

Купени: 33

 • ул Партизански одреди бр. 8

  Одведи ме таму

  078 270 932

  monacity.fashion@yahoo.com

Добивате

Хијалуронски или колагенски третман за коса + обликување (времетраење на третманот: 30 мин.)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.03.2019 до 30.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Сега имате можност вашата коса да биде негувана од светскиот бренд KAYPRO. Со овој купон добивате третман по избор во зависност од потребите на вашата коса.

Колагенскиот третман е лек за остарена коса без сјај, што почнува да обелува. На безживотната коса и ја враќа еластичноста и сјајот.

Хијалурон третманот помага при тенка и кршлива коса, склона на опаѓање. Го стимулира растот на влакното, ја задебелува тенката коса и ја зголемува еластичноста.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.