36% попуст на масажа на грб во Mona City Fashion во вредност од 300 ден. по цена од 190 ден.

Вредност

300 ден.

Попуст

36%

Заштеда

110 ден.

Купени: 1

 • ул Партизански одреди бр. 8

  Одведи ме таму

  078 270 932

  monacity.fashion@yahoo.com

Добивате

Масажа на грб во времетраење од 15 мин.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.01.2019 до 03.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го посетите салонот во зажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Релаксирајте се!

Убавината и здравјето започнуваат од здраво тело. Погрижете се за вашето тело со пријатна масажа. Со релакс масажата ќе ги опуштите сите ваши сетила а со антицелулитната масажа ќе се погрижите вашето тело да изгледа совршено ова лето.

Дозволете му на професионалниот тим од Mona City Fashion да се погрижи за вас!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.