Третман за вашето тело! До 58% попуст на физикална, релакс масажа на грб или физикална масажа на цело тело по избор во Mona City Fashion

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

300 ден.

Попуст

36%

Заштеда

110 ден.

Купени: 34

 • ул Партизански одреди бр. 8

  Одведи ме таму

  078 270 932

  monacity.fashion@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

Масажа на грб (30мин.) 300 ден. 190 ден.
Физикална масажа на грб (30 мин.) 450 ден. 250 ден.
Релакс масажа (45 мин.) 600 ден. 250 ден.
Физикална масажа на цело тело 600 ден. 350 ден.

Масажа на грб во времетраење од 15 мин.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.03.2019 до 30.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го посетите салонот во зажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Релаксирајте се!

Убавината и здравјето започнуваат од здраво тело. Погрижете се за вашето тело со пријатна масажа. Со релакс масажата ќе ги опуштите сите ваши сетила а со антицелулитната масажа ќе се погрижите вашето тело да изгледа совршено ова лето.

Дозволете му на професионалниот тим од Mona City Fashion да се погрижи за вас!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.