До 58% попуст на пакет третман за коса по избор во Mona City Fashion

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

300 ден.

Попуст

50%

Заштеда

151 ден.

Купени: 24

 • ул Партизански одреди бр. 8

  Одведи ме таму

  078 270 932

  monacity.fashion@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

Mиење, маска со арганово масло, шишање и обликување 450 ден. 290 ден.
Mиење, маска со арганово масло и право фенирање 300 ден. 149 ден.
Ботокс третман со обликување 450 ден. 190 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.03.2019 до 04.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Убавината на вашата коса зависи од многу фактори, но клучна улога има нејзиното правилно негување. Искористете ја оваа можност и дозволете си мека, сјајна и негувана коса за впечатлив изглед!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.