58% попуст на миење, арганов третман, шишање и обликување во Mona City Fashion во вредност од 450 ден. по цена од 190 ден.

РАСПРОДАДЕНО

58% попуст на миење, арганов третман, шишање и обликување во Mona City Fashion во вредност од 450 ден. по цена од 190 ден.

Цена

190 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

450 ден.

Попуст

58%

Заштеда

260 ден.

Купени : 45

 • ул Партизански одреди бр. 8 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 078 270 932

 • monacity.fashion@yahoo.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 20:00 Саб: 09:00 - 20:00

Добивате

 • Миење
 • Арганов третман
 • Шишање
 • Обликување

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.09.2018 до 27.10.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Убавината на вашата коса зависи од многу фактори, но клучна улога има нејзиното правилно негување. Искористете ја оваа можност и дозволете си мека, сјајна и негувана коса за впечатлив изглед!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ